BARTOSZ GEMBSKI

kadra-Bartosz GembskiBARTOSZ GEMBSKI

Animator, iluzjonista, pilot wycieczek, instruktor tańca i narciarstwa w jednej osobie. Swoją przygodę z animacją czasu wolnego rozpoczął już w wieku 18 lat, kiedy zaczął jeździć z dziećmi na obozy jako wychowawca, a później kierownik kolonijny. Przygoda ta zamieniła się w pasję, a pasja stała się jego sposobem na życie. To właśnie na tych wyjazdach zdobył doświadczenie w pracy z dziećmi i ukierunkował swoją dalszą karierę.

Na co dzień prowadzi zajęcia taneczne, organizuje imprezy, od kameralnych bali, po duże eventy, a także wymyśla gry terenowe, strategiczne i dyplomatyczne, które wykorzystuje w swoich autorskich programach obozowych, na które w dalszym ciągu chętnie jeździ.

Imprezy, które prowadzi są mocno zróżnicowane, ale zawsze pełne dobrej energii. Stworzył swój własny wizerunek sceniczny „Pana Buźkę”, który jest konferansjerem dziecięcym, animatorem i iluzjonistą. Specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu zajęć z zakresu tańców animacyjnych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jest człowiekiem otwartym i kreatywnym, lubiącym podejmować nowe wyzwania. Uwielbia pracę z ludźmi, a w szczególności z dziećmi i młodzieżą.