KURS OBSŁUGI GRUP SZKOLNYCH

SPECJALISTYCZNY KURS OBSŁUGI
GRUP SZKOLNYCH

Szkolenie prowadzi:

Wycieczki szkolne to dla wielu początek kariery w zawodzie pilota. Imprezy te mają specyficzny charakter, ponieważ ich uczestnicy to w większości osoby nieletnie a współorganizatorami i współwykonawcami obok biura podróży są nauczyciele nadzorowani przez Dyrekcję, Kuratorium, MENiS i inne urzędy oraz Radę Rodziców.

Wycieczki szkolne często są źródłem dużej satysfakcji, dobrej zabawy i miłych wspomnień, ale równocześnie trzeba mieć świadomość nieprzewidywalności działań dzieci.

Scenariusz wycieczki może przyjąć niespodziewany, czasami niechciany dla wszystkich obrót.

Jaka jest wówczas rola pilota? Jak się zachować w przypadku naruszenia dyscypliny i złamania regulaminu przez uczestników? Kto za co odpowiada? Kto nam pomoże? Kim jest kierownik wycieczki? Kto płaci za wyrządzone szkody? Czy pilot to opiekun, wychowawca, nauczyciel, pedagog, psycholog, trener, przewodnik, policjant, dowódca, sędzia, mediator? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć na naszych spotkaniach.

Ramowy program kursu obsługi grup szkolnych

CERTYFIKAT:
Potwierdzeniem zaliczenia szkolenia jest Certyfikat ukończenia Specjalistycznego Kursu Obsługi Grup Szkolnych wydany przez BT ORION.
Uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursu jest podstawą zaliczenia szkolenia.

INFORMACJE I ZAPISY W BIURZE TURYSTYKI „ORION”
Godziny pracy biura: pon – pt: 10.30 – 18.30; sob: 9.00 – 14.00
ul. Grójecka 95, Warszawa (Spożywcza Hala Banacha)
Tel.: (22) 668-85-07, 512 385 672; FAX: (22) 668-85-07
e-mail: btorion@btorion.pl

W przypadku zapisu mailowego, bądź telefonicznego prosimy o przesłanie wypełnionej umowy/zgłoszenia na Specjalistyczny Kurs Obsługi Grup Szkolnych – do pobrania poniżej oraz wpłatę 100 PLN na konto:

Bank PKO BP nr 74 1020 1055 0000 9702 0294 6218

Tytułem:
Specjalistyczny Kurs Obsługi Grup Szkolnych,
Imię Nazwisko, termin.

Umowa/zgłoszenie na kurs obsługi grup szkolnych

POLUB NAS