KURS OBSŁUGI GRUP ŻYDOWSKICH

SPECJALISTYCZNY KURS OBSŁUGI
GRUP ŻYDOWSKICH

Szkolenie prowadzą: Joanna Sikorska-Waś i Piotr Zubrzycki.

BT ORION ma przyjemność zaprosić dyplomowanych pilotów wycieczek na specjalistyczny kurs obsługi grup żydowskich, który został przygotowany z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe w temacie wyspecjalizowanych grup przyjazdowych.

Przyjazdowa turystyka żydowska już od ponad 20 lat obsługuje rocznie kilkadziesiąt tysięcy turystów z Izraela, którzy szukają w naszym kraju śladów swojej kultury, zapomnianych kirkutów i pamiętających czasy świetności synagog, oraz podążają czarnym szlakiem holokaustu.

Na polskim rynku powstało kilkanaście biur turystycznych specjalizujących się tylko w obsłudze grup Narodu Żydowskiego.

Biura te przez cały rok poszukują pilotów mających zupełnie inne niż standardowe merytoryczne przygotowanie do pracy, którego to my jesteśmy w stanie nauczyć Państwa podczas trwania naszego autorskiego kursu przedstawiającego kompendium wiedzy, gwarantujące podpisanie zawodowych kontraktów.

Ramowy program kursu obsługi grup żydowskich

CERTYFIKAT:
Potwierdzeniem zaliczenia szkolenia jest Certyfikat ukończenia Specjalistycznego Kursu Obsługi Grup Żydowskich wydany przez BT ORION. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursu jest podstawą zaliczenia szkolenia.

INFORMACJE I ZAPISY W BIURZE TURYSTYKI „ORION”
Godziny pracy biura: pon – pt: 10.30 – 18.30; sob: 9.00 – 14.00
ul. Grójecka 95, Warszawa (Spożywcza Hala Banacha)
Tel.: (22) 668-85-07, 512 385 672; FAX: (22) 668-85-07
e-mail: btorion@btorion.pl

W przypadku zapisu mailowego, bądź telefonicznego prosimy o przesłanie wypełnionej umowy/zgłoszenia na Specjalistyczny Kurs Obsługi Grup Żydowskich – do pobrania poniżej oraz wpłatę 450 PLN na konto:

Bank PKO BP nr 74 1020 1055 0000 9702 0294 6218

Tytułem:
Specjalistyczny Kurs Obsługi Grup Żydowskich,
Imię  i nazwisko, termin.

Umowa/zgłoszenie na kurs obsługi grup żydowskich

POLUB NAS