KURS OBSŁUGI GRUP INCENTIVE

SPECJALISTYCZNY KURS OBSŁUGI
GRUP INCENTIVE

Szkolenie prowadzą: Joanna Sikorska-Waś i Marek Pawłowski.

Zorganizowany przez BT ORION specjalistyczny kurs obsługi grup „incentive” dla dyplomowanych pilotów wycieczek, jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się sektor turystyki biznesowej, który wyraźnie wybił się na polskim rynku i w ciągu ostatniej dekady odnotował największe tendencje zwyżkowe.

Duże i małe firmy, przedsiębiorstwa z polskim i zagranicznym kapitałem, fabryki, hurtownie, sklepy oraz punkty usługowe dostrzegły wymierne korzyści z wysyłania swoich pracowników, kontrahentów, klientów i odbiorców na zorganizowane wyjazdy „incentive” do najbardziej egzotycznych zakątków świata.

Elementy integracyjno – motywacyjno – lojalnościowe oraz korzystne kosztowo formy rozliczeń imprez dopełniły czary oczekiwań pryncypałów i wyjazdy „incentive” na stałe wpisały się w oferty biur podróży, które prześcigają się teraz w wymyślaniu coraz to bardziej atrakcyjnych propozycji dla takich grup turystycznych.

Różnorodność wachlarza wyjazdów „incentive” szytych na miarę życzeń klienta niczym dobry garnitur, otworzyła równocześnie podwoje przed pilotami wycieczek, stawiając przed nimi nieznane, inne wyzwania, ale i kreując dla nich nowy rynek pracy.

BT ORION zareagowało na taką sytuację ekonomiczną i stworzyło dla Państwa elitarny, autorski program kursu, mający na celu profesjonalne przygotowanie merytoryczne do obsługi docelowych grup turystycznych o charakterze „incentive” i gwarantujący lepszy strat w zawodzie pilota oraz szanse na zaistnienie w najlepiej opłacanym sektorze tej pracy.

Ramowy program kursu obsługi grup Incentive

CERTYFIKAT:
Potwierdzeniem zaliczenia szkolenia jest Certyfikat ukończenia Specjalistycznego Kursu Obsługi Grup „Incentive” wydany przez BT ORION. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursu jest podstawą zaliczenia szkolenia.

INFORMACJE I ZAPISY W BIURZE TURYSTYKI „ORION”
Godziny pracy biura: pon – pt: 10.30 – 18.30; sob: 9.00 – 14.00
ul. Grójecka 95, Warszawa (Spożywcza Hala Banacha)
Tel.: (22) 668-85-07, 512 385 672; FAX: (22) 668-85-07
e-mail: btorion@btorion.pl

W przypadku zapisu mailowego, bądź telefonicznego prosimy o przesłanie wypełnionej umowy/zgłoszenia na Specjalistyczny Kurs Obsługi Grup „Incentive” – do pobrania poniżej oraz wpłatę 350 PLN na konto:

Bank PKO BP nr 74 1020 1055 0000 9702 0294 6218

Tytułem:
Specjalistyczny Kurs Obsługi Grup „Incentive”,
Imię Nazwisko, termin.

Umowa/zgłoszenie na kurs obsługi grup Incentive

POLUB NAS