KURSY JĘZYKOWE

SPECJALISTYCZNE KURSY JĘZYKOWE
DLA PILOTÓW WYCIECZEK I REZYDENTÓW

BT ORION ma przyjemność zaprosić zarówno dyplomowanych pilotów wycieczek jak i obecnych słuchaczy Kursu Pilotów i Rezydentów na specjalistyczne kursy językowe, które zostały przygotowane z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe poprzez poznanie w zakresie podstawowym języka angielskiego, a także języków: francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego, co ułatwi pracę np. pilotom anglojęzycznym przy obsłudze grup zarówno przyjazdowych jak i wyjazdowych z danej grupy językowej – kurs językowy przygotowujący do pracy w zawodzie pilota.

KURSY JĘZYKOWE PRZYGOTOWUJĄCE DO PRACY W ZAWODZIE PILOTA Z JĘZYKÓW:
ANGIELSKIEGO, FRANCUSKIEGO, WŁOSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO, ROSYJSKIEGO

Jest to krótki i intensywny kurs językowy przeznaczony dla osób przygotowujących się do pracy pilota wycieczek obsługującego grupy obcojęzyczne – przyjazdowe jak i polskie grupy wyjazdowe. Zajęcia mają na celu poszerzenie kwalifikacji zawodowych poprzez poznanie podstawowych wyrażeń i zwrotów wybranego języka, przydatnych w pracy pilota za granicą lub z grupą obcojęzyczną, co ułatwi w przyszłości pracę np. pilotom anglojęzycznym przy obsłudze włoskich grup zarówno przyjazdowych jak i wyjazdowych. Program kursu zakłada przede wszystkim rozwijanie umiejętności komunikacyjnych słuchaczy: mówienia i rozumienia w zakresie zagadnień związanych z pracą pilota.

CERTYFIKAT:
Potwierdzeniem zaliczenia szkolenia jest Certyfikat ukończenia Specjalistycznego Kursu Językowego wydany przez BT ORION. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursu jest podstawą zaliczenia szkolenia.

INFORMACJE I ZAPISY W BIURZE TURYSTYKI „ORION”
Godziny pracy biura: pon – pt: 10.30 – 18.30; sob: 9.00 – 14.00
ul. Grójecka 95, Warszawa (Spożywcza Hala Banacha)
Tel.: (22) 668-85-07, 512 385 672; FAX: (22) 668-85-07
e-mail: btorion@btorion.pl

W przypadku zapisu mailowego, bądź telefonicznego prosimy o przesłanie wypełnionej umowy/zgłoszenia na wybrany Specjalistyczny Kurs Językowy – do pobrania poniżej oraz wpłatę nalezności na konto:

Bank PKO BP nr 74 1020 1055 0000 9702 0294 6218

Tytułem:
Specjalistyczny Kurs Językowy, Imię Nazwisko, termin.

Umowa/zgłoszenie

Ramowy progam kursu języka angielskiego

POLUB NAS