KURS ANIMATORA

KURS ANIMATORA TURYSTYCZNEGO

Szkolenie prowadzi: Bartosz Gembski.

Ciężko jest dziś wyobrazić sobie hotel w popularnych destynacjach turystycznych bez dobrego zespołu animacyjnego. Ten zawód stał się na tyle popularny i atrakcyjny, że coraz więcej młodych osób decyduję się na pracę w takiej formie. Turyści coraz częściej przeglądając katalogi wyjazdów zwracają uwagę, czy zapewniona jest opieka animacyjna. Świadczy to o tym, że zapotrzebowanie na animatorów będzie stale rosło.

Również w Polsce animacja prężnie się rozwija. Coraz częściej animatorów można spotkać na różnych imprezach: od kameralnych urodzin dla dzieci, po duże eventy firmowe. Ich praca sprowadza się do jednego zadania: jak najlepiej umilić czas uczestnikom. Choć wydaje się to proste, to w rzeczywistości trzeba być dobrze przygotowanym, by jemu sprostać.

Kurs na animatora czasu wolnego w pełni przygotowuje kursantów do pracy zarówno w hotelach, jak i na eventach. Szeroki wachlarz gier, zabaw i tańców pozwala wynieść uczestnikom kursu praktyczne umiejętności, które od razu może wykorzystać w pracy.

Ramowy program kursu animatora turystycznego

CERTYFIKAT:
Potwierdzeniem zaliczenia szkolenia jest Certyfikat ukończenia Kursu Animatora Turystycznego wydany przez BT ORION. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursu oraz zaliczenie egzaminu wewnętrznego jest podstawą zaliczenia szkolenia.

INFORMACJE I ZAPISY W BIURZE TURYSTYKI „ORION”
Godziny pracy biura: pon – pt: 10.30 – 18.30; sob: 9.00 – 14.00
ul. Grójecka 95, Warszawa (Spożywcza Hala Banacha)
Tel.: (22) 668-85-07, 512 385 672; FAX: (22) 668-85-07
e-mail: btorion@btorion.pl

W przypadku zapisu mailowego, bądź telefonicznego prosimy o przesłanie wypełnionej umowy/zgłoszenia na Kurs Aminatora Turystycznego – do pobrania poniżej oraz wpłatę 400 PLN na konto:

Bank PKO BP nr 74 1020 1055 0000 9702 0294 6218

Tytułem:
Kurs Animatora Turystycznego,
Imię i nazwisko, termin.

Umowa/zgłoszenie na kurs animatora turystycznego

POLUB NAS