KURS OBSŁUGI GRUP DO AMERYKI ŁACIŃSKIEJ

SPECJALISTYCZNY KURS OBSŁUGI GRUP
DO AMERYKI ŁACIŃSKIEJ

Szkolenie prowadzi: Marta Podleśna-Nowak.

BT ORION ma przyjemność zaprosić na pierwszy na rynku turystycznym, specjalistyczny kurs obsługi grup do krajów Ameryki Łacińskiej. Został on przygotowany z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe i próbować swych pilockich sił na kontynencie latynoamerykańskim.

Egzotyczne wyjazdy od lat stanowią istotną część ofert touroperatorów. Wielu z nich wyspecjalizowało się w wyjazdach do Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej. Coraz częściej powstają małe biura podróży oferujące wyjazdy w najodleglejsze zakątki Ameryki Południowej. Typowe objazdowe wycieczki w dużych grupach, wypoczynek na Karaibach, rejsy, niskobudżetowe trampingi, luksusowe wyjazdy motywacyjne dla firm, wyprawy trekkingowe do Patagonii a nawet survival w dżungli czy noclegi u rodzin Majańskich i wspólne obchodzenie świąt. Wyjazdów jest coraz więcej a wyspecjalizowanych pilotów w sezonie brakuje.

Kurs ma na celu poznanie specyfiki wyjazdów od strony praktycznej. Jakie są główne szlaki turystyczne? Gdzie wymieniać walutę? Jak wypełnić formularz na granicy? Jak uruchomić polisę w przypadku hospitalizacji? Gdzie są zagrożenia dla zdrowia i jak przed tym chronić grupę? Gdzie i co pilot załatwia sam a gdzie liczyć może na wsparcie przewodnika lokalnego? Jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych? Na te i wiele innych pytań uzyskacie odpowiedz podczas kursu. I trochę teorii – system manana, mieszkańcy, tradycyjna kuchnia, Inkowie.

Celem kursu jest ułatwienie pilotom czasem trudnego startu w pilotowanie wyjazdów egzotycznych. Odsłona rynku i orientacja gdzie i jak szukać pierwszych pilockich wyzwań do krajów Ameryki Łacińskiej.

Ramowy program kursu obsługi grup do Ameryki łacińskiej

CERTYFIKAT:
Potwierdzeniem zaliczenia szkolenia jest Certyfikat ukończenia Specjalistycznego Kursu Obsługi Grup do Ameryki Łacińskiej wydany przez BT ORION. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursu jest podstawą zaliczenia szkolenia.

INFORMACJE I ZAPISY W BIURZE TURYSTYKI „ORION”
Godziny pracy biura: pon – pt: 10.30 – 18.30; sob: 9.00 – 14.00
ul. Grójecka 95, Warszawa (Spożywcza Hala Banacha)
Tel.: (22) 668-85-07, 512 385 672; FAX: (22) 668-85-07
e-mail: btorion@btorion.pl

W przypadku zapisu mailowego, bądź telefonicznego prosimy o przesłanie wypełnionej umowy/zgłoszenia na Specjalistyczny Kurs Obsługi Grup do Ameryki Łacińskiej – do pobrania poniżej oraz wpłatę nalezności na konto:

Bank PKO BP nr 74 1020 1055 0000 9702 0294 6218

Tytułem:
Specjalistyczny Kurs Obsługi Grup do Ameryki Łacińskiej
Imię Nazwisko, termin.

Umowa/zgłoszenie na kurs obsługi grup do Ameryki Łacińskiej

POLUB NAS