Kurs Pilotów Wycieczek i Rezydentów

Szkoła Pilotów BT ORION już od 1992 roku zajmuje się kształceniem profesjonalnych i kompetentnych pracowników branży turystycznej.

Specjalizujemy się w organizacji: kursów pilotów wycieczek i rezydentów, oraz specjalistycznych szkoleń dla pilotów tj: kursów na rezydentów, obsługi grup „incentive”, obsługi grup żydowskich oraz grup szkolnych.

Proponujemy także specjalistyczne, przygotowane z myślą o praktykach – pilotach, animatorach, rezydentach – kursy językowe, obejmujące najważniejsze zagadnienia języka branżowego.

Jesteśmy sprawdzonym, solidnym i  renomowanym szkoleniowcem. Zatrudnimy wyłącznie najlepszych wykładowców akademickich, wysokiej klasy specjalistów, autorów wielu publikacji: podręczników, przewodników turystycznych; czynnych, elitarnych pilotów, pracujących w wielu biurach podróży i z powodzeniem obsługujących wyjazdy do najodleglejszych miejsc na Ziemi.

W ciągu ostatnich lat wykształciliśmy najwięcej pilotów i rezydentów w Warszawie, a nasi absolwenci pracują w najlepszych biurach podróży w Polsce.

Nasza szkoła przede wszystkim przygotowuje do pracy w zawodzie, ale naszym zadaniem jest również przygotowanie Państwa do egzaminu i otrzymania nowej licencji branżowej.

O poziomie szkolenia świadczą również opinie naszych absolwentów, które pojawiają się np. na niezależnych portalach społecznościowych.

Ponadto wyróżniamy się: przystępnymi cenami oraz cenionym przez pracodawców Klubem Pilota, integrującym środowisko naszych absolwentów i pomagającym z znalezieniu dobrej pracy w zawodzie.

Zapraszamy na nasze najbliższe kursy!

Napisano w News

W archiwum