KURS PILOTÓW I REZYDENTÓW

KURS PILOTÓW I REZYDENTÓW

O KURSIE

Lubisz podróże, poznawanie nowych kultur oraz pracę z ludźmi i chciałbyś połączyć pracę zawodową ze swoimi zainteresowaniami?

Nauczymy Was jak to się robi.

Zapraszamy na Kurs Pilotów Wycieczek i Rezydentów, który da Ci odpowiednią wiedzę, umiejętności i praktykę, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje marzenia – zwiedzać Świat, przeżywać wspaniałe przygody i na dodatek zarabiać. Pozytywne ukończenie szkolenia stanowi dobrą podstawę do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompleksowe przygotowanie do zawodu pilota i równocześnie rezydenta jest korzystne w momencie wyboru pracy. Takie podejście pozwala nam przekazać nie tylko większy zakres materiału, ale też zapewnić naszym kursantom kompletną wiedzę, przydatną na różnych etapach wykonywania zawodu pilota i rezydenta.

Od 1992 r nieprzerwanie przygotowujemy do wykonywania zawodu wiele osób. Wykształciliśmy już ponad 3000 pilotów i rezydentów.

Nasza kadra to wysokiej klasy specjaliści, wykładowcy akademiccy, autorzy wielu publikacji: podręczników, przewodników turystycznych. W skład kadry wchodzą nasi absolwenci – czynni, elitarni piloci, pracujący w wielu biurach podróży i obsługujący wyjazdy do najodleglejszych miejsc na Ziemi.

Ponadto wyróżniamy się: przystępnymi cenami oraz cenionym przez pracodawców Klubem Pilota, który współpracuje z największymi touroperatorami w Polsce.

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:

  • ukończyła 18 lat
  • posiada minimum średnie wykształcenie
  • jej stan zdrowia umożliwia wykonywanie zadań pilota
  • nie była karana za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, wiarygodności dokumentów, mieniu oraz przeciwko obrotowi gospodarczemu

 KURSY ODBYWAJĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TRYBACH:

• KURSY W TRYBIE WEEKENDOWYM:

SOBOTNIO-NIEDZIELNY: zajęcia w soboty w godz. 14.00 – 20.00 i niedziele w godz. 9.00-16.00

• KURSY W TRYBIE TYGODNIOWYM:

PONIEDZIAŁKOWO-ŚRODOWY: zajęcia od 17.00 – 21.00

WTORKOWO-CZWARTKOWY: zajęcia od 17.00 – 21.00

W terminach zajęć uwzględnione sa przerwy świąteczne, długie weekendy oraz przerwy sesyjno-feryjne.

Zajęcia odbywają się w Warszawie, ul. Grójecka 93 i 95

POLUB NAS